Karnaval Radyo

Müzik Dinleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.8 MB
  • Sürüm 1.0.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Spectrum Medya Labs

Karnaval Radyo indir. Müzik kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Türkiye' nin en popüler radyo platformlarından birisi olan Karnaval.com' un resmi Windows 8 uygulamasını bilgisayarınızda ya da tabletinizde kullanarak müzik ile ilgili her şeyi takip edebilirsiniz.

En çok dinlenen radyo kanallarını canlı olarak dinleyebilmenizi sağlayan Karnaval uygulaması ile sevdiğiniz tüm şarkı ve şarkıcılar hakkındaki gelişmeleri takip edebileceğiniz gibi haftalık yayın akışlarına da göz atabilir, sevdiğiniz yayınları favorilerinize ekleyebilir, başlangıç ekranını sabitleyebilir, favori kanallarınızı sadece tek bir dokunuş ile hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada bulunan ve şarkıcıların biyografileri ile fotoğraflarını görebileceğiniz bölümleri de kullanabileceğiniz uygulamada bulunan arka planda çalma desteği sayesinde siz bilgisayarınızda veya tabletinizde işlerinizi yaparken aynı zamanda müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak Karnaval uygulaması sayesinde beğendiğiniz radyo kanallarını canlı olarak dinleyebilir, gündemi, hava durumunu ve etkinlikleri takip edebilir, beğendiğiniz şarkıları e-posta ya da sosyal ağlar aracılığı ile paylaşabilir ve tüm radyo kanallarını tek bir dokunuş ile listeleyebilirsiniz.

Karnaval Radyo indir